פלדלתלפני הכל: אם אתה צריך שירות פריצה לדלת מסוג זה חייג עכשיו 1800221101 שירות 24 שעות ביממה.


למנעולן באזור מגוריך לחץ כאן

חברת " פלדלת - רב בריח" יצרנית דלתות פלדה רבי בריח.

מליון הלקוחות המרוצים של חברת פלדלת מעידים יותר מכל על הצלחתם המזהירה של מפתחי טכנולוגיית רבי הבריח בדלתות. הטכנולוגיה הייחודית פותחה בשנת 1973 ע"י דולב משה ובכרי אברהם, שני מוחות מזהירים שזיהו מייד את הפוטנציאל העסקי העצום שהיה גלום בהמצאה שלהם. כבר אז הקימו השניים את חברת פלדלת.
ב-35 השנים האחרונות, המותג פלדלת ממחיש ומעניק לכל לקוחותיו את תחושת הביטחון המתחייבת בכל חברה נורמטיבית ועליה מבוסס הפתגם "ביתי הוא מבצרי".

במהלך השנים מאז הוקמה החברה, פיתחה מחלקת הפיתוח של חברת פלדלת מוצרים רבים שנוגעים לתחום ההגנה על חייו ועל רכושו של הפרט והכלל. מוצרים אלה כוללים, דלתות, חלונות ומרחבים מוגנים.
כל המוצרים המיוצרים בחברה עומדים בתנאים של מכון התקנים ופיקוד העורף ומעניקים תחושת ביטחון מקסימאלית למיליון הלקוחות המרוצים של החברה.

כל המוצרים אשר מפותחים במחלקת הפיתוח של חברת פלדלת נבדקים בתנאי מעבדה אופטימאליים וזאת כדי להעניק ללקוחות את המוצר הטוב ביותר.
מחלקת השרות של חברת פלדלת מעניקה ללקוחות החברה הותיקים והחדשים, שרות מהיר ואדיב אשר מוסיף לתחושת הביטחון הכללית שמעניקים מוצרי החברה.

המותג "פלדלת / רב בריח" הוא שם נרדף לביטחון אישי ולהגנה על הרכוש ועל כך יעידו מליון הלקוחות המרוצים של החברה. מנהלי החברה ואנשי השרות שלה, ישמחו לצרף ולהכיל אתכם בתוך המשפחה המוגנת והבטוחה של חברת פלדלת.

תגיות: פלדלת, רב בריח דלתות פלדלת